Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Zaproś Kino Światowid do domu!

2030-12-31,

Kategoria : Filmy

Do 29 listopada zawieszona jest działalność instytucji kultury w tym działalność kin. Żyjemy  w świecie bez bliskości kultury, spotkań, bez emocji, jakie wywołuje w nas ciemna sala kinowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzielenia się owymi emocjami, wspólnego doświadczenia i przeżywania wysokiej kultury nieustannie zapraszamy do Wirtualnej Sali Kina Światowid na platformie MOJEeKINO.pl. 

Spośród listy kin znajdujących się na platformie wybierz Kino Światowid i ciesz się jego unikatowym programem! W ofercie znajdziecie m.in. filmy biograficzne, dokumentalne, komediowe, horrory, filmy dla dzieci i wyjątkowe festiwale. MOJEeKINO.PL to zupełnie inna jakość niż znane wszystkim VOD. Nasz repertuar cyklicznie zmieniamy, wzbogacamy o dodatkowe wydarzenia, takie jak spotkania z twórcami, pokazami edukacyjnymi, warsztatami, czy festiwalami filmowymi.

Co należy zrobić by oglądać filmy? Wystarczy wejść na platformę z adresu www.kino.swiatowid.elblag.pl kliknąć na belce MojeEkino.pl i wtedy zastaniemy przekierowani do miejsca gdzie można kupić bilet do kina. I to wszystko. Następnie cieszcie się seansem. W tym trudnym czasie zapraszamy Was do wsparcia Kina Światowid w Elblągu. 

Operatorem wirtualnego kina jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych, a partnerami projektu są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier, Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna