Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

W przestrzeni Światowida | wystawa on-line (wideo)

2021-03-19,

Kategoria : Wystawy

Klimatyczne miejsce w nowej przestrzeni wystawienniczej Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu zostało zaadaptowane przez zbiory Światowida.
Przygotowaliśmy dla was wystawę składającą się z pięknych prac plastycznych, których twórcami są uczestnicy warsztatów oraz plenerów artystycznych organizowanych przez CSE Światowid i rzeźb nagrodzonych w ramach konkursu Ceramiony.
W środku pandemii, w czasie remontu, w momencie, kiedy trwa kolejny lockdown, my zapraszamy do uczestniczenia w wystawie on-line, która mamy nadzieję będzie jaskółką zmian i znakiem, że niebawem wszystko wróci do rzeczywistości.Aranżacja wystawy ma na celu pokazanie interakcji, wzajemnego oddziaływania malarstwa i rzeźby. Obiekty rzeźbiarskie usytuowane zostały w specjalnych gablotach, aby ekspozycja była swego rodzaju zwornikiem, który skupia w sobie energię obrazów. 

Autor: red.


Trailer

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna