Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Elbląski Klub Tańca JANTAR w Ciechocinku

2020-12-01,

Kategoria : Taniec

Kolejny owocny weekend dla tancerzy EKT Jantar. 28-29.11.2020 zawodnicy z Elbląga brali udział w Mistrzostwach Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickich Mistrzostwach Polski oraz w OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka.

Z powodu ograniczeń związanych z epidemią COVID - 19 zmagania odbywały się bez udziału publiczności. W trakcie tych rywalizacji wyłoniły się awanse. Dolegała Krystian i Knyszyńska Nikola w stylu latynoamerykańskim awansowali do klasy B, zaś Józefowicz Marceli i Jankowska Patrycja w stylu latynoamerykańskim awansowali do klasy C.
Gratulujemy.

Ciechocinek - 28.11.2020 - Mistrzostwa Polski FTS Dzieci Junior I - Akademickie Mistrzostwa Polski
A oto wyniki:
MP Juniorzy 10 tańców
6. Józefowicz Marceli/Jankowska Patrycja
15. Żmijewski Marcel/Ciechorska Michalina
16. Jezierski Błażej/Cybulska Malwina
19. Woliński Bartosz/Konarzewska Maja
25. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia

MP Dzieci 8 tańców
6. Śliwa Konrad/Buczek Hanna
14. Panek Adam/Rosenkiewicz Julia

Akademickie MP dorośli ST:
8. Ślusarski Grzegorz/Karpińska Paulina
13. Ryński Remigiusz/Kędzierska Klaudia

 

Ciechocinek - 29.11.2020 - OTTO o Puchar Burmistrza Ciechocinka
Elbląski Klub JANTAR miał jak zwykle godnych reprezentantów, którzy zajęli następujące miejsca:
2 miejsce Śliwa Konrad/Buczek Hanna w kategorii 10-11 E kombinacji 6 tańców.
4 miejsce Wacławski Damian/Sroka Wiktoria w kategorii 12-13 E kombinacji 8 tańców.

W kategorii 12-13 C w obu stylach miejsce 1 zajęli Józefowicz Marceli i Jankowska Patrycja i awans do klasy C - wielkie gratulacje.  Na 5 miejscu w tej samej kategorii również w obu stylach uplasowali się Jezierski Błażej i Cybulska Malwina, a na miejscu 8 Woliński Bartosz i Konarzewska Maja.

W kategorii 12-13 C w stylu latynoamerykańskim miejsce 4 zdobyli Żmijewski Marcel i Ciechorska Michalina.

Śliwa Konrad oraz Buczek Hanna zajęli 2 miejsce w kategorii 10-11 D w obu stylach.


12-13 D/ST
2. Wiśniewski Krzysztof/Bieraga Zofia
3. Waruszewski Tymon/Dobrowolska Marta
5. Żmijewski Marcel/Ciechorska Michalina
6. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia

12-13 D/LA
2. Żmijewski Marcel/Ciechorska Michalina
5. Sokół Tomasz/Wasiłyszyn Kornelia
7. Wiśniewski Krzysztof/Bieraga Zofia
8. Waruszewski Tymon/Dobrowolska Marta

14-15 B/ST
2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

14-15 B/LA
2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

pow. 15 C/LA
3. Dolegała Krystian/Knyszyńska Nikola  - klasa B  - GRATULACJE!

pow. 15 B/ST
5. Dolegała Krystian/Knyszyńska Nikola

Juniorzy Starsi OPEN/ST
3. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

Juniorzy Starsi OPEN/LA
2. Zieliński Jakub/Nycnerska Olga

Wszystkim składamy ogromne gratulacje!

Przygotowania tancerzy dofinansowane ze środków Gminy Miasta Elbląg w ramach  zadania "Szkolenia zawodników Elbląskiego Klubu Tańca Jantar" oraz z zadania  "Upowszechnianie tańca wśród dzieci i młodzieży.



Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna