Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Już jutro zatańczą najmłodsi

2020-12-12,

Kategoria : Taniec

W niedzielę, 13 grudnia na parkiecie hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego wystąpią najmłodsi stażem tancerze, który rozpoczynają swoją przygodę z tą dyscypliną sportu.

Turniej Taneczne talenty Warmii i Mazur jest organizowany z myślą o tancerzach z najniższymi klasami tanecznymi, którzy znajdują się na początku drogi tanecznej. Ważne jest aby jak najwcześniej wdrożyć dzieci w cykl sportowy, który zawiera nie tylko treningi ale też rywalizację - mówi Mateusz Czyżyk Wiceprezes Stowarzyszenia Jantar.  - Tworzenie warunków współzawodnictwa już na samym początku jest bardzo korzystne ze względu na rozwój umiejętności tanecznych, bowiem na zawodach dzieci mogą zmierzyć się z parami z innych klubów oraz  podpatrzeć inne techniki taneczne. - dodaje.

Występ na zawodach to  nauka zdrowej rywalizacji sportowej na zasadach fair-play i szkoła radzenia sobie ze stresem. Dzieci uczą się radzić sobie z napotkanymi problemami, stają się bardziej odporne na stres i otwarte. 

Do udziału w turnieju zostały zaproszone dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Wszyscy tancerze będą oceniani przez profesjonalną komisję sędziowską a organizowane zawody przebiegać będą  według tego samego schematu co ogólnopolski turniej.

Turniej - Taneczne talenty Warmii i Mazur - jest współfinansowany  ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.  


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna