Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Taneczne talenty Warmii i Mazur

2020-12-04,

Kategoria : Taniec

Już w przyszły weekend w Elblągu odbędzie się turniej  „Taneczne talenty Warmii i Mazur”. Do sportowej rywalizacji staną dzieci, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z tańcem.

 Turniej „Taneczne Talenty Warmii i Mazur” skierowany jest do dzieci, które uczęszczają na zajęcia z zakresu tańca towarzyskiego, a nie są objęte jeszcze system rywalizacji sportowej.

Zawody będą poprowadzone według tego samego schematu co profesjonalny turniej. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję zobaczenia oraz poczucia atmosfery czekających ich wyzwań na dalszym etapie rozwoju. Będzie to też możliwość zmierzenia się i spotkania z innymi młodymi tancerzami dla których taniec to prawdziwa życiowa pasja.

 Do udziału w turnieju zostały zaproszone dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Wszyscy tancerze prezentować się będą w podziale na kategorie wiekowe w kombinacji obu stylów: standardowym i latynoamerykańskim.

Ze względu na obowiązujące ograniczenia związane z epidemią COVID-19 turniej odbędzie się w wyjątkowych warunkach bez udziału publiczności.

Turniej Taneczne Talenty Warmii i Mazur jest współfinansowany  ze środków Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego.


Autor: red.

Drukuj
PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna