Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

Ulgi i zniżki

 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu obowiązują zniżki dla rodzin, których dzieci uczęszczają na zajęcia sekcyjne organizowane przez CSE „Światowid”.

Możecie z nich skorzystać, zapisując co najmniej dwoje dzieci na te same zajęcia z naszej oferty – do wyboru są zajęcia plastyczne, wokalne lub taneczne.

W przypadku rodziny, w której dzieci uczęszczają na te same zajęcia sekcyjne organizowane przez CSE „Światowid”, stosujemy następujący system odpłatności:

- pierwsze dziecko: 100% opłaty,

- drugie i każde i kolejne dziecko: 50% opłaty.

Do uzyskania zniżki wystarczy jedynie okazanie Karty Dużej Rodziny, a jeśli jej nie posiadacie, to wówczas do uzyskania zniżki potrzebne będzie złożenie do nas pisemnego wniosku o przyznanie ulgi.

Więcej informacji możecie znaleźć w załączeniu na dole strony.

 

 

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna