Kino Światowid Promyk Pracownia digitalizacji eswiatowid rezerwacja Czy to jest Kochanie Baltic Cup Międzynarodowe Spotkania Artystyczne

menu

Galeria

Spotkania brydżowe we wrześniu i w październiku_Klub Aktywnego Seniora

Kalendarz imprez

Wirtualny
spacer

Wirtualna Wycieczka

Newsletter

Widok z
naszego
okna

Widok z naszej kamery

POMOSTY 2006 - konkursy

 Weź udział w konkursie

„Światowid" zaprasza do udziału w Międzynarodowych Konkursach Plastycznych w różnych dziedzinach artystycznych. Prace nadsyłać można do 21września.

 

Konkursy skierowane są przede wszystkim do młodzieży w wieku 15 - 18 lat i osób dorosłych, ale jest też propozycja dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Tematem konkursu ceramicznego są „Amfory, wazy i naczynia", fotograficznego „Świat za oknem", z dziedziny batiku „Zapis metafory w barwie", z grafiki i rysunku „Linia i walor", rzeźby "kształty w przestrzeni" , a malarskiego „Improwizacja w malarstwie". Dzieci mogą dowolną techniką pokazać „Świat malowany tęczą". Wszystkie prace powinny być opisane na odwrocie (imię i nazwisko autora, wiek, adres placówki, tytuł pracy lub zanotowany komentarz słowny). Prace należy nadsyłać na adres: Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid" w Elblągu, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82 - 300 Elbląg. Szczegółowych informacji udzielane są pod numerem tel. 055/ 611-20-85 lub 55/ 611-20-50.

Konkursy realizowane są w ramach polsko - rosyjskiego programu „POMOSTY - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej".


W załączeniu regulaminy konkursów w języku polskim i rosyjskim.

Projekt „POMOSTY" częściowo finansowany jest przez Unię Europejską - Program Sąsiedztwa Litwa, Polska, Obwód Kaliningradzki Federacji Rosyjskiej.
 

Pliki

PARTNERZY MEDIALNI
Truso tvPortelDziennik ElbląskiMłody ElblągInfo ElblągEskaTVP olsztyn
INSTYTUCJE KULTURY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

CEIKCentrum polsko-francuskieMuzeum Budownictwa Ludowego w OlsztynkuMuzeum Kultury Ludowej w WęgorzewieMuzeum we FromborkuMuzeum Warmii i Mazur w OlsztynieMuzeum Bitwy pod GrunwaldemTeatr im. Aleksandra Sewruka w ElbląguTeatr i. Stefana Jaracza w OlsztynieFilharmoniaWojewódzka Biblioteka Publiczna